Nortarweek

Napisano wWieści
 • 7 pkt.
  Dyplomata Pandragonii
  Dawid Hortz 8 miesięcy temu

  W odpowiedzi na ostatnie wydarzenia nortarscy żakowie zostają zaproszeni do uczestnictwa w programie Nortarweek. W pierwszej fazie wybrani studenci z Królikoni zostali zaproszeni by spędzić w Nortarze półroku podczas których będa mogli nawiązać wiele ciekawych relacji, bawić się i oczywiście uczyć w Nortarskich szkołach.

  "Ta międzykrajowa wymiana studentów pozwoli lepiej poznać egzotyczną kulturę królikonów i miejmy nadzieję że przyczyni się do zlikwidowania problemu rasizmu w Nortarze. Liczymy że nortarczycy potraktują gości z należytym szacunkiem i miło ich przywitają" - pisze gazeta Qamar.

  "Królikony posiadają wspaniałą wielowiekową kulturę i nasz kraj wiele zyska na takiej kulturowej wymianie. Sama chętnie wezmę udział" - Samara - nortarka, samotna matka dwójki półkrólikonów

   

 • 281 pkt.
  Mistrz Gry
  Pan i Władca elfów, król królów i pan panów. Najlepszy malarz świata. Przynajmniej, nikt nie śmie uważać inaczej...
  Autokrator Lillmariades "Szalony" 8 miesięcy temu

  Imperator Elfów zaprosił dziesięć tysięcy młodych królikonów i królikonek aby odwiedziły jego państwo. Przygotowano dla nich specjalne siedziby, gdzie mieli zamieszkać. Nakazano też przygotowanie oddziału potężnych mężczyzn wprawnych w oskórowywaniu, uboju i oprawie króliczego mięsa. Nakazano również budowę klatek odpowiedniej wielkości i produkcję smyczy dla tychże gości. 

   

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj by móc zagrać.